De Tuinwijkvrienden Nieuws Soepverkoop ten voordele van De Tuinwijkvrienden

Soepverkoop ten voordele van De Tuinwijkvrienden

Bestellen tot en met 23 februari – Afhaal op 26 februari

Beste Leden en sympathisanten,

Eindelijk mogen we weer beginnen hopen om terug samen te komen en leuke activiteiten te beleven. Zoals je van onze vereniging gewoon bent verwennen wij graag onze leden op de geplande activiteiten met een presentje of door zelf een stukje van de kostprijs te betalen en hierdoor de prijs te drukken. Ondertussen hebben wij al 2 jaar een groot deel van onze inkomsten verloren en onze spaarkas moeten aanspreken om te kunnen blijven bestaan, de reden is allicht bekend. Toch kijken wij positief naar de toekomst en hopen wij dit jaar voor enkele verrassingen te kunnen zorgen, zo hebben wij bijvoorbeeld het lidgeld niet opgeslagen omdat we van mening zijn dat we een “familiale en budgetvriendelijke” vereniging moeten blijven.

Toch kan je ons heel makkelijk steunen en daar zo mee de vruchten van plukken als lid van onze vereniging. In tegenstelling tot onze paasactie van vorig jaar organiseren wij nu een soepverkoop om onze kas te spijzen… vraag zeker ook aan je familie, buren,… om de leukste vereniging van Nijlen te ondersteunen en zo onze verkoop te boosten. Bestellen en betalen kan makkelijk via onze website of door onderstaande strook terug binnen te brengen bij Sven & Kristoff (Broechemsesteenweg 82) of Mia Verschueren (Mezenlaan 1). Indien je niet digitaal bestelt, vragen wij je gepast te betalen bij afhaling. Je kan je bestelling ophalen op zaterdag 26 februari aan de garage van Boerke Naas en dit tussen 10 en 12 uur.

Wij kunnen je volgende soepen aanbieden, de prijs is per liter.

Alvast bedankt voor je steun!